KABARET 

Torsdag D.26 Juli KL. 20.00 Havnen i Gudhjem

Fredag    

    

                        Rønne:

11:00 Teater Beagle, Bodyguards 

          Rønne torv og gågaden.

13:00 Luigi Ciotta, Tutti in Valigia                   

          Rønne Biblioteket. 

14:00 Dansk Rakkerpak, Life is good

          Rønne Bibliotek.

                      Gudhjem:

14:00 Annika Nilsson’s projekt,

          Brodmann`s Område 17 

          Nørresand. 

15:00 Cie du Petit Monsieur, 

          Deux Secondes

          Møllepladsen. 

15:00 Annika Nilsson’s projekt, 

          Brodmann`s Område 17 

          Nørresand. 

16:00 Luigi Ciotta, Tutti in Valigia  

          Gudhjem havn ved Chr. Ø farten 

16:00 Annika Nilsson’s projekt,

          Brodmann`s Område 17

          Nørresand. 

17:00 Tin Can Company, Planck

          OBS! Ændring af spillested Holkadalen 

18:00 Dansk Rakkerpak, Skøre Strømere

          Havnen og i Brøddegade. 

20:00 Hurycan, Asuelto

          Gudhjem havn ved Chr. Ø farten

Lørdag    

         

                    Rønne:

11:30 Dansk Rakkerpak, Skøre Strømere

          Rønne Torv og i gågaden. 

13:00 Cie du Petit Monsieur, 

          Deux Secondes

          Rønne Bibliotek.

               

Nyhed Christians Ø

10:00 Teater Beagle, Bodyguards

          Christians Ø overfarten 

11:00 Teater Beagle, Bodyguards

          Christians Ø. 

12:00 Alexa Allen

          Christians Ø.

Gudhjem:

12:00 Luigi Ciotta, Tutti in Valigia 

          Nørresand.

13:30 Tin Can Company, Planck

         OBS! Ændring af spillested Holkadalen 

 OBS! Ændring tidspunkt

15:00 Scene N, Lys og Mørke 

          Opsamlings sted ved Scala Gudhjem

14:00 Annika Nilsson’s projekt,

          Brodmann`s Område 17

          Nørresand. 

15:00 Luigi Ciotta,Tutti in Valigia

          Gudhjem Camping.  

15:00 Annika Nilsson’s projekt

          Brodmann`s Område 17

          Nørresand. 

15:30 Hurycan, Asuelto

          Gudhjem Museum 

16:00 Annika Nilsson’s projekt,

          Brodmann`s Område 17

          Nørresand.

19:30 Dansk Rakkerpak, Life is good

          Gudhjem havn ved Chr. Ø farten 

21:30 Silent disco

          Nørresand.

Søndag       

       

               Gudhjem:

13:30 Teater Beagle, Bodyguards

          Havnen og Brøddegade 

14:00 Annika Nilsson’s projekt, 

          Brodmann`s Område 17 

          Nørresand. 

14:30 Cie du Petit Monsieur, 

          Deux Secondes

          Gudhjem havn ved Chr. Ø farten 

15:00 Annika Nilsson’s projekt,

          Brodmann`s Område 17

          Nørresand. 

16:00 Dansk Rakkerpak, Life is good

          Møllepladsen. 

Vi er snart klar med programmet  for

2019 !

© 2019 Bornholms Internationale Gadeteaterfestival